Restaurace Váš   hlad   i   žízeň   uhasíme   v   naší   restauraci.   V   pracovní   dny   v   době   oběda   fungujeme   formou jídelny.   To   nám   umožňuje   zrychlit   provoz   natolik,   aby   Váš   oběd   proběhl   v   klidu,   i   když   zrovna spěcháte   zpět   do   práce.   V   době   oběda   si   vyberete   z   poctivé   domácí   kuchyně,   odlehčených pokrmů   či   specialit.   Menu   je   aktualizováno   podle   momentální   nabídky   čerstvých   a   lokálních surovin.   S   podzimem   se   pak   na   náš   jídelní   lístek   opět   vrací   večerní   nabídka   pizzy   a   hamburgerů. Pro   společnost   o   pěti   a   více   lidech   vám   rádi   připravíme   pečená   kolena   či   žebra   nebo   dozlatova vypečenou kachnu s červeným zelím a karlovarským knedlíkem. Pro   váš   pitný   režim   je   připraveno   několik   druhů   nejen   světlého   piva,   vychlazené   domácí   limonády, horké nápoje na zahřátí, míchané koktejly a mnoho dalšího.
Otevírací doba restaurace pondělí:  10:00 - 14:00 úterý:     10:00 - 22:00 středa:    10:00 - 22:00 čtvrtek:   10:00 - 22:00 pátek:     10:00 - 23:00 sobota:   11:00 - 23:00 neděle:   11:00 - 18:00
Aktuální denní menu najdete každý den po deváté hodině na našem Facebooku
  Manto 2021
Fotogalerie Fotogalerie
Restaurace Váš   hlad   i   žízeň   uhasíme   v   naší   restauraci.   V pracovní   dny   v   době   oběda   fungujeme   formou jídelny.   To   nám   umožňuje   zrychlit   provoz   natolik, aby   Váš   oběd   proběhl   v   klidu,   i   když   zrovna spěcháte    zpět    do    práce.    V    době    oběda    si vyberete   z   poctivé   domácí   kuchyně,   odlehčených pokrmů   či   specialit.   Menu   je   aktualizováno   podle momentální     nabídky     čerstvých     a     lokálních surovin.   S   podzimem   se   pak   na   náš   jídelní   lístek opět   vrací   večerní   nabídka   pizzy   a   hamburgerů. Pro   společnost   o   pěti   a   více   lidech   vám   rádi připravíme     pečená     kolena     či     žebra     nebo dozlatova   vypečenou   kachnu   s   červeným   zelím   a karlovarským knedlíkem. Pro   váš   pitný   režim   je   připraveno   několik   druhů nejen      světlého      piva,      vychlazené      domácí limonády,    horké    nápoje    na    zahřátí,    míchané koktejly a mnoho dalšího.
Hotel Hůrka Fotogalerie Fotogalerie
Hotel Hůrka